چگونه از یوتیوب، دانلود کنیم؟

سایتهایی مثل یوتیوب و در مواردی ویمئو پر است از فیلمهای کوتاه و بلند در زمینه نجاری و تکنیکهای آن. البته باید این نکته را در نظر گرفت که پیش از هر کار فنی بخصوص نجاری باید از خطرات احتمالی و روش پیشگیری از آن اطلاع کافی داشته باشیم و تعداد قابل توجهی از این ویدئوها برای افرادی است که تجربه لازمه را داشته باشند.

برای دانلود چند گزینه هست:

استفاده از پلاگینهای مرورگرها مثل Video Download Helper که برای فایرفاکس تهیه شده. برای مرورگرهای دیگر هم موارد مشابهی وجود دارد. ویژگی این پلاگین این است که با رفتن به ادرس مربوطه لینک دانلود بصورت اتوماتیک در اختیار شما قرار میگیرد.

استفاده از سایتهایی که آدرس ویدئو را دریافت و پس از لحظاتی لینکی را برای دانلود در اختیار شما میگذارند که از سایتهای ایرانی میتوان به دانلودچی باشی اشاره کرد.

سایتهایی که تحت عنوان مستقیم کننده فایل شناخته میشوند که با آن یک یا مجموعه ای از لینک را میتوان به سایت داد و لینک مستقیمی را برای دانلود دریافت کرد. برای نمونه رپید پارس

سایتهایی مثل آپارات (که نوعی ایرانی شده یوتیوب هست) و تخته سفید (که برای ویدئوهای آموزشی در نظر گرفته شده) این امکان را فراهم می اورد که ادرس ویدئوها را داده و انها در یک کانال برای استفاده خودتان و یا دیگران ذخیره کنید مثل کانال وود لب.

1 thought on “چگونه از یوتیوب، دانلود کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *